Krūzīšu apdruka Rīgā – Kasart, Sia apdrukā krūzes

  • Post author:
  • Post published:jūnijs 29, 2019
  • Post category:KasArt

Krūzīšu apdruka Rīgā – Kasart, Sia apdrukā krūzes

Krūzīšu apdruka Rīgā – Kasart, sia ar prieku vēlas tev sniegt iespēju iegādāties ko atšķirīgu, ko masu tirdzniecības veikala plauktos neatradīsi un nenopirksi. Kāpēc gan neizmantot iespēju un radīt arī pašam savu dizainu krūzei!? Esi atšķirīgs un izvēlies sev interesantu krūzes apdrukas dizainu. Sagādā sev prieku!

Mēs piedāvājam Tev keramisku krūzi ar apdruku dāvanai, pārsteigumam, svinībām, uzņēmuma prezentēšanas vai kāda cita īpaša pasākuma un nepieciešamības kafijas, tējas dzērienu baudīšanai.

Tas var būt kāds foto no kāzu svinībām, jubilejas, piedzīvojuma, kā arī var papildināt ar tekstu, logo, frāzi vai kādu novēlējumu. Piedāvājam veikt pasūtījumus arī pēc individuāla pasūtījuma gan privātpersonām gan uzņēmumiem. Pircējiem piemērojam atlaides apjoma pasūtījumiem. Nodrošinām ar ļoti labas kvalitātes apdrukas materiāliem un apdrukas krūzēm. Apdruka tiek veikta zem augstas temperatūras, līdz ar to šādi apdrukātas krūzes drīkst mazgāt automātiskajās trauku mazgājamās mašīnās nezaudējot apdrukas krāsas un kvalitāti. Mēs ļoti cienām savu darbu un attieksmi pret to, tas mums ir rādītājs attieksmē pret klientu un pasūtījumu izpildē.

Tiem, kas kaislīgi bauda izcilu kafiju vai tēju, ne kādā gadījumā neizmanto parasto krūzi. Vienmēr tiek iegādāta kāda īpaša krūze ar tekstu, foto, logo vai kādu īpašu frāzi, kas raksturo tās lietotāju vai dāvinātāju. Šāds veids var būt īpašs dāvinājums kādam no ģimenes, svētkos, kāzu jubilejā, dzimšanas dienā, apaļā jubilejā, uzņēmuma prezentēšanai vai kādam citam notikumam vai arī būt kā lielisks suvenīrs.

Mūsu veikalā var iegādāties jau sagatavotus dažādus dizainus un tos var iegādāties mūsu veikalā. Ja neatradi sev vēlamo krūzi ar apdruku, tad iesakām izmantot mūsu bezmaksas dizaineri. Tajā tev būs iespēja pašam izveidot savu dizainu krūzei, kur var pievienot savu tekstu vai foto un mēs to izgatavosim un nogādāsim to tev. Ja nepieciešama konsultācija vai ir jautājumi, tad uzraksti mums kontaktos un mēs Jums atbildēsim.

Lai Tev ir īpaša krūze un patīkams malks no tās!