Loading...

Saules enerģija dziedē. Lieliska krūze ar apdruku ikdienas lietošanai.

☕  Krūze ar apdruku ir oriģināla krūze, karstiem vai aukstiem dzērieniem. Ar šādu krūzi ir labi iesākt rīta dzērienu un tā labi iederēsies ikdienas dzērienu piepildīšanai. Šeit atradīsi personisku krūzi ar apdruku. Suvenīrs. Dāvana.

7.59

Loading...

Apraksts

☕ Saules enerģija dziedē – balta krūze ar apdruku no Kasart. Kafijai, tējai un lieliskai noskaņai. Piemērota krūze tieši Tev – kafijas, tējas dzērienam katram rītam. Pārsteiguma dāvana svētkos, suvenīrs vai jaunums sev.

  • Krūzi drīkst mazgāt trauku mašīnā.
  • Noturīga un kvalitatīva apdruka.
  • Apdrukāta Latvijā.
  • Lieliska dāvana īstam kafijas, tējas mīļotājam.
  • krūzes izmērs 350ml

Ja vēlies izveidot un pasūtīt pie mums paša savu dizainu krūzi, tad apmeklē mūsu bezmaksas dizaineri šeit.

Dienā tiek pacelts neskaitāmas reizes krūze ar kādu dienas dzērienu. Kādēļ gan lai šī krūze nebūtu kāda īpaši nozīmīga? Apdrukāta krūze piešķir personiskumu un tā var būt pamanāma, izcelta starp daudzām citām vienkārši baltām krūzēm. Vienmēr būt īpašam ir patīkami! Tā ideāli būs piemērota ikdienas lietošanai, lai kādu dzērienu izvēlētos. Visas kasart.lv krūzes apdruka izdarīta Latvijā. Apdruka tiek veikta zem augstas temperatūras, tādējādi apdruka ir kvalitatīva un krūzi drīks mazgāt trauku mašīnā. Šī krūze ar apdruku tevi priecēs!

*Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora, telefona vai citas elektroniskās ierīces vai monitora īpatnību dēļ Pircējam redzamo interneta veikala preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Papildu informācija

Svars 0.35 kg
Krūzes izmērs