Krūze ar uzrakstu Neviens Nespēj Aizvietot Tevi

8.99

☕ Balta krūze ar apdruku ir oriģināla krūze karstiem vai aukstiem dzērieniem. Ar šādu krūzi ir labi iesākt rīta dzērienu un tā labi iederēsies tavā plauktā.

Apraksts

☕ Neviens Nespēj Aizvietot Tevi – balta krūze ar uzrakstu un apdruku no Kasart. Kafijas, tējas krūze. Piemērota krūze tieši Tev – kafijas, tējas dzērienam katram rītam. Pārsteigumu dāvana svētkos vai jaunums sev.

  • Krūzi drīkst mazgāt trauku mašīnā.
  • Noturīga un kvalitatīva apdruka – Neviens Nespēj Aizvietot Tevi.
  • Apdrukāta Latvijā.
  • Lieliska dāvana īstam kafijas, tējas mīļotājam.
  • 350ml krūzes izmērs.

Ja vēlies izveidot un pasūtīt pie mums paša savu dizainu krūzi, tad apmeklē mūsu bezmaksas dizaineri šeit.

Ik reiz tiek pacelts neskaitāmas reizes krūze ar kādu dienas tēju. Kāpēc gan lai šī krūze nebūtu kāda svarīga un nozīmīga? Krūze ar tekstu uz tās piešķir personiskumu un tā var būt pamanāma, izcelta starp daudzām pārējām vienkārši baltām krūzēm. Katru reizi būt īpašam ir patīkami! Tā ideāli būs piemērota ikdienas lietošanai, lai kādu dzērienu izvēlētos. Visas kasart.lv krūzes apdruka izdarīta Latvijā. Apdruka tiek veikta zem augstas temperatūras, tāpēc apdruka ir kvalitatīva un krūzi drīks mazgāt trauku mašīnā. Dizaina attēla krāsas dabā var nedaudz atšķirties no tā ko redz katrs savā ekrānā, jo tā ir katra ekrāna specifika vai individuālie uzstādījumi. Lai vai kā, iegādātā krūze ar apdruku tevi priecēs!

*Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora, telefona vai citas elektroniskās ierīces vai monitora īpatnību dēļ Pircējam redzamo interneta veikala preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Papildu informācija

Svars0.35 kg
Krūzes izmērs