Dzimis Latvietis Stiprs Gars – Krūze Ar Apdruku

8.99

☕ Balta krūze ar apdruku ir oriģināla krūze karstiem vai aukstiem dzērieniem. Ar šādu krūzi ir labi iesākt rīta dzērienu un tā labi iederēsies ikdienas dzērienu piepildīšanai .

Apraksts

☕ Dzimis Latvietis Stiprs Gars – balta krūze ar apdruku no Kasart, Kafijai, Tējai – Lieliskai noskaņai. Piemērota krūze tieši Tev – kafijas, tējas dzērienam katram rītam. Pārsteiguma dāvana svētkos vai jaunums sev.

  • Krūzi drīkst mazgāt trauku mašīnā.
  • Noturīga un kvalitatīva apdruka – Dzimis Latvietis Stiprs Gars.
  • Apdrukāta Latvijā.
  • Lieliska dāvana īstam kafijas, tējas mīļotājam.
  • 350ml krūzes izmērs.

Ja vēlies izveidot un pasūtīt pie mums paša savu dizainu krūzi, tad apmeklē mūsu bezmaksas dizaineri šeit.

Dienā tiek pacelts neskaitāmas reizes krūze ar kādu dienas dzērienu. Kādēļ gan lai šī krūze nebūtu kāda īpaši nozīmīga? Apdrukāta krūze piešķir personiskumu un tā var būt pamanāma, izcelta starp daudzām citām vienkārši baltām krūzēm. Vienmēr būt īpašam ir patīkami! Tā ideāli būs piemērota ikdienas lietošanai, lai kādu dzērienu izvēlētos. Visas kasart.lv krūzes apdruka izdarīta Latvijā. Apdruka tiek veikta zem augstas temperatūras, tādējādi apdruka ir kvalitatīva un krūzi drīks mazgāt trauku mašīnā. Dizaina attēla krāsas dabā var nedaudz atšķirties no tā ko redz katrs savā ekrānā, jo tā ir katra ekrāna specifika vai individuālie uzstādījumi. Lai vai kā, saņemtā krūze ar apdruku tevi priecēs!

*Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora, telefona vai citas elektroniskās ierīces vai monitora īpatnību dēļ Pircējam redzamo interneta veikala preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Papildu informācija

Svars0.35 kg
Krūzes izmērs