Loading...

Dāvana Līgo vasaras svētkos – Līgo un Jāņu svētku papardes zieda čempions.

☕  Krūze ar apdruku ir oriģināla krūze, karstiem vai aukstiem dzērieniem. Ar šādu krūzi ir labi iesākt rīta dzērienu un tā labi iederēsies ikdienas dzērienu piepildīšanai. Šeit atradīsi personisku krūzi ar apdruku. Dāvini dāvanu svētkos un iepriecini!

8.00

Loading...

Apraksts

☕ Līgo un Jāņu svētku papardes zieda čempions. Dāvana Līgo vasaras svētkos – balta krūze ar apdruku no Kasart. Kafijai, tējai un lieliskai noskaņai piemērota krūze tieši Tev – ikdienas dzērieniem. Pārsteiguma dāvana svētkos vai suvenīrs.

  • Krūzi drīkst mazgāt trauku mašīnā.
  • Noturīga un kvalitatīva apdruka.
  • Apdrukāta Latvijā.
  • Lieliska dāvana īstam kafijas, tējas mīļotājam.
  • krūzes izmērs 350ml

Ja vēlies izveidot un pasūtīt pie mums paša savu dizainu krūzi, tad apmeklē mūsu bezmaksas dizaineri šeit.

Dienā tiek pacelts neskaitāmas reizes krūze ar kādu dienas dzērienu. Kādēļ gan lai šī krūze nebūtu kāda īpaša? Apdrukāta krūze piešķir personiskumu un tā var būt pamanāma, izcelta starp daudzām citām vienkārši baltām krūzēm. Vienmēr būt īpašam ir patīkami! Tā ideāli būs piemērota ikdienas lietošanai, lai kādu dzērienu izvēlētos. Visas kasart.lv krūzes apdruka izdarīta Latvijā. Apdruka tiek veikta zem augstas temperatūras, tādējādi apdruka ir kvalitatīva un krūzi drīks mazgāt trauku mašīnā. Šī krūze ar apdruku priecēs sevi pašu vai apdāvināto!

*Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora, telefona vai citas elektroniskās ierīces vai monitora īpatnību dēļ Pircējam redzamo interneta veikala preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Papildu informācija

Krūzes izmērs

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.